INFONET-468X60-BANNER

Niče novi stambeni kompleks „Gornji grad" u Zemunu

28.12.2017. | eKapija

U zemunskom naselju Gornji grad, nedavno je počela gradnja istoimenog stambenog kompleksa, koji će se prostirati na parceli od oko 6.600m².

Kako za eKapiju kažu u kompaniji Merin Asset Management, zasada su završene garaže i počela je gradnja prizemlja.

Kompleks, koji će imati oko 16.500m², neto površine, imaće 184 stana, tri lokala i dečji vrtić. Takođe, i parking sa 188 mesta.

Slika 1. Novi stambeni kompleks „Gornji grad" u Zemunu

- Objekat će imati 6 lamela i sve se grade odjednom, dakle nema fazne gradnje. Planirani završetak gradnje je na leto 2019. godine, kada se očekuje i useljenje prvih stanara - kažu za eKapiju u firmi Merin Asset Management, dodajući da je interesovanje kupaca veliko.

Stanovi u ovom objektu biće dvosobni, dvoiposobni, trosobni i četvorosobni.

Projekat objekta „Gornji grad" je izradio biro Dalmak iz Zemuna, a izvođač radova je ZOP Inženjering Beograd.

Slika 2. Novi stambeni kompleks „Gornji grad" u Zemunu

 

Komentari: 0

VESTI /iz kategorije/


ARCHYENERGY-300X120-BANNER

Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Dr 06.01.2025.
Cena u evrima oko 2.1 milijarda, Expo Srbij...
Radgost 17.12.2024.
Jel ce sat da bude u bronzu? 😁
Zile 01.12.2024.
Molim vas, kao radnik gradjevinskog preduze...
Saša Levi 24.11.2024.
Veseli me da će “Linearni grad” koji su prv...
Nenad 13.11.2024.
Lepa je ta inicijattiva. Da vidim kakva e b...

;