INFONET-468X60-BANNER

BLANKO-970X250-BANNER

Ruši se navožnjak kod Ade Ciganlije i gradi nov

22.07.2024. | eKapija

Kako je ranije najavljeno, nadvožnjak u Kirovljevoj ulici u Beogradu biće srušen i umesto njega gradiće se nov. Tim povodom JP Direkcija za građevinsko zemljište i izgradnju Beograda raspisala je tender za tehničku kontrolu tehničke dokumentacije za izgradnju novog nadvožnjaka u Kirovljevoj ulici. Procijenjena vrednost nabavke je 3,3 miliona dinara, bez PDV-a.

Nadvožnjak

Ilustracija (Foto: Pixabay)

Postojeći nadvožnjak na ovoj lokaciji je u lošem stanju i koristi se isključivo za laki putnički saobraćaj, navodi eKapjia. Autobuski i teretni saobraćaj koji ide prema Banovom brdu preusmeren je na petlju Hipodrom,čime se usporava saobraćaj u pravcu ka Banovom Brdu i Rakovici.

Predviđeno je rušenje postojećeg nadvožnjaka, budući da se trasa novog nadvožnjaka i pripadajućih rampi ne poklapa sa trenutnom trasom. Pored izgradnje novog nadvožnjaka, planira se i rekonstrukcija i proširenje postojećih pristupnih saobraćajnica.

Tender je otvoren do 19. avgusta.

Štampaj  Pošalji

Komentari: 0

Vezane kategorije


VESTI /iz kategorije/


Anketa

Kojom vrstom toplotne izolacije je izolovan vaš stan/kuća?
Žarko 07.04.2025.
Da li je poznata ukupna cena organizacije i...
Blagoje 01.04.2025.
Lepo opisane mogućnosti kojima nemam pristu...
Ko bira izvođače radova!!!. Grad i Gradsko ...
Dr 06.01.2025.
Cena u evrima oko 2.1 milijarda, Expo Srbij...
Radgost 17.12.2024.
Jel ce sat da bude u bronzu? 😁

;